КУПІВЛЯ - ДОСТАВКА - АВТОМОБІЛІВ З США В УКРАЇНУ

Поширені запитання

В основному процес розмитнення авто не надто довгий. За умови, що попередньо було подано всі необхідні для цієї процедури документи, весь процес займає до 2 тижнів часу з моменту доставки.

Митний брокер – це фізична або юридична особа, що виступає посередником між відправником вантажу, вантажоодержувачем і перевізником.

Кожне авто проходить експертизу, яка визначає його оціночну для розмитнення вартість. У даній процедурі бере участь митний брокер.

Наразі в Україні можна отримати знижку на розмитнення авто лише у разі, якщо придбаний автомобіль буде розмитнено протягом перших 90 днів з моменту набрання чинності Закону №8487 (з 25 листопада 2018 року), в якому передбачено 50% знижки на акциз. Також, потрібно зауважити, що вартість розмитнення залежить від віку авто: чим новіший автомобіль, тим нижча його вартість розмитнення.

Перелік документів на розмитнення авто не великий, проте обов’язковий. Для цієї процедури необхідно мати: оригінал техпаспорта (Title), коносамент (Товаро-транспортна накладна (ТТН)), та інвойс (Invoice) — документ, який засвідчує факт купівлі авто.

КОНТАКТИ

КОНТАКТИ

м. Львів,
вул. Липинського, 28
тел.: +38 (067) 111 555 7
тел.: +38 (066) 111 555 8